پرتال تجاری قشم
پرتال تجاری قشم

پرتال تجاری قشم

امروزه افراد بسیار زیادی هستند که محصول و یا خدماتی برای عرضه دارند و یا اینکه بدنبال خدمات و محصولاتی می گردند و یک وبسایت آگهی می تواند به راحتی این افراد را به یکدیگر برساند . برآن شدیم تا با ایجاد سایت و اپلکیشن قسمتی از انتظارات مردم در شهرستان قشم را مرتفع نماییم . در پرتال تجاری قشم فقط شهرها و مناطق شهرستان قشم و جزایر زیبای لارک ، هرمز و هنگام در دسترس هستند.

 

 

برای قرار دادنِ آگهی‌های خود در پرتال تجاری قشم

بر روی «ثبت آگهی» را انتخاب کنید و آنگاه آگهی‌تان را بفرستید.

قسمت نیازمندی های عمومی رایگان است ، اما بخش های املاک ، حراج و تخفیف ، خودرو و دایرکتوری مشاغل مستلزم پرداخت هزینه می باشند.

فراموش نکنید پیش از هر چیز شماره موبایل برای ارسال آگهی ضروری است.

شما می‌توانید برای کالا یا خدمات‌تان عکسی نیز انتخاب کنید.

به این ترتیب کاربران پرتال تجاری قشم به آسانی آگهی‌ شما را خواهند دید و بر اساس محل آگهی شما را راحت‌تر خواهند یافت.

 

اینستاگرام و تلگرام

تمامی آگهی های ویژه و هزینه دار در پرتال تجاری قشم بصورت همزمان در اینستاگرام و تلگرام پرتال تجاری قشم منتشر می شوند، این مهم سبب خواهد شد ، کالا ، خدمات و فروشگاه شما بسیار سریعتر در محیط اینترنت معرفی شود.

 

خرید و فروش بی‌واسطه

در پرتال تجاری قشم کاربران مستقیماً با هم تماس می‌گیرند و هیچ واسطه‌ای در این میان وجود ندارد، پس دقت فرمایید که در خرید و فروشِ شما ما هیچ دخالتی ندارد و کاربران باید خودشان جنبه‌های مختلف امنیتی را در نظر بگیرند.

 

قوانین و مقررات (Privacy Policy)

اپلیکیشن پرتال تجاری قشم برای ارسال نوتیفیکیشن به کاربران از دسترسی android.permission.READ_PHONE_STATE استفاده می کند و دسترسی فوق برای کارکرد google Firebase مورد نیاز می باشد و به منظور ارسال notification استفاده خواهد شد.